Insha (3.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
