Inspect (5.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Pattern
hi: नमूना

en: About
hi: के बारे में

en: Safe
hi: सुरक्षित
