Inspectlet (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Statistics
de: Statistiken

en: Roles
de: Rollen

en: Role
de: Rolle

en: Add tracking to specific pages
de: Das Tracking zu bestimmten Seiten hinzufügen

en: Every page except the listed pages
de: Jede Seite außer den aufgelisteten Seiten

en: The listed pages only
de: Nur die aufgelisteten Seiten

en: Pages by their paths
de: Seiten mit ihren Pfaden
