Inspectlet (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες

en: Every page except the listed pages
el: Κάθε σελίδα εκτός των παρακάτω

en: The listed pages only
el: Οι παρακάτω σελίδες μόνο
