Inspectlet (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role
hu: Szerepkör

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak

en: Pages by their paths
hu: Oldalak az útvonalaik szerint
