Inspectlet (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Statistics
id: Statistik

en: Roles
id: Peran

en: Role
id: Peran

en: Add tracking to specific pages
id: Tambahkan pelacak ke halaman tertentu

en: Every page except the listed pages
id: Semua halaman kecuali halaman yang terdaftar

en: The listed pages only
id: Halaman yang terdaftar saja
