Inspectlet (8.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Add tracking to specific pages
cy: Ychwanegu tracio i dudalenau penodol
