Inspectlet (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut
