Inspectlet (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Statistics
sv: Statistik

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: Add tracking to specific pages
sv: Lägg till spårning till specifika sidor
