Inspectlet (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Statistics
uk: Статистика

en: Roles
uk: Ролі

en: Role
uk: Роль

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Pages by their paths
uk: Сторінки за їх шляхами
