Inspectlet (8.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony
