Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi
