Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель
