Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель
