Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba
