Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv
