Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
