Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
