Instafeed Block (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Album
he: אלבום

en: Media
he: מדיה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Video
he: וידאו

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות
