Instafeed Block (1.0.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Template
pl: Szablon

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Video
pl: Wideo

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Installation
pl: Instalacja

en: About
pl: O stronie
