Instafeed Block (1.0.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Image
ta: படம்

en: Save
ta: சேமி

en: Help
ta: உதவி

en: Album
ta: பட ஏடு

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
