Instafeed Block (1.0.10) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Album
gl: Álbum

en: Media
gl: Medios

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Template
gl: Modelo

en: Installed
gl: Instalado

en: About
gl: Información
