Instafeed Block (1.0.10) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
