Instafeed Block (1.0.10) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: Media
th: สื่อ

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Video
th: วีดีโอ

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
