Instafeed Block (1.0.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Image
hy: Նկար

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Album
hy: Ալբոմ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
