Instafeed Block (1.0.3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Image
hi: चित्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Help
hi: मदद

en: Album
hi: एल्बम

en: Media
hi: मीडिया

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Template
hi: फर्मा

en: Video
hi: वीडियो

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Installation
hi: स्थापना

en: About
hi: के बारे में
