Instafeed Block (1.0.5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Image
hr: Slika

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Media
hr: Mediji

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Template
hr: Predložak

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis
