Instafeed Block (1.0.7) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: Album
ru: Альбом

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Template
ru: Шаблон

en: Requirements
ru: Требования

en: Video
ru: Видео

en: Installed
ru: Установлено

en: Installation
ru: Установка

en: About
ru: Информация
