Instafeed Block (1.0.9) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Album
uk: Альбом

en: Media
uk: Медіа

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Template
uk: Шаблон

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Video
uk: Відео

en: Installed
uk: Встановлено

en: Installation
uk: Встановлення

en: About
uk: Про модуль
