Instafeed Block (1.0.12) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Help
fr: Aide

en: Layout
fr: Mise en page

en: Media
fr: Média

en: Not installed
fr: Non installé

en: Template
fr: Gabarit

en: Requirements
fr: Exigences

en: Video
fr: Vidéo

en: Installed
fr: Installé

en: About
fr: À propos

en: Custom classes
fr: Classes personnalisées
