Instafeed Block (1.0.12) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Media
hu: Média

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Template
hu: Sablon

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Video
hu: Videó

en: Installed
hu: Telepített

en: Installation
hu: Telepítés

en: About
hu: Leírás

en: Custom classes
hu: Egyéni osztályok
