Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
