Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Tag
cs: Štítek

en: User ID
cs: ID uživatele

en: configure
cs: nastavení

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Configuring block settings
cs: Probíhá konfigurace bloku
