Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Tag
fr: Étiquette

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: configure
fr: configurer

en: User Id
fr: Id utilisateur

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Standard Resolution
fr: Résolution standard

en: Low Resolution
fr: Basse résolution

en: Configuring block settings
fr: Configuration des paramètres de bloc
