Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Tag
hu: Címke

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: configure
hu: beállít

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Social
hu: Közösségi

en: Image width in pixels.
hu: Kép szélessége képpontban.

en: Configuring block settings
hu: Blokk beállítások szerkesztése
