Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Tag
ku: تاگ

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: configure
ku: سازبکە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
