Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Tag
lv: Birka

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: configure
lv: konfigurēt

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Standard Resolution
lv: Standarta izšķirtspēja

en: Low Resolution
lv: Zema izšķirtspēja
