Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Tag
tr: Etiket

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: configure
tr: yapılandır

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Social
tr: Sosyal

en: Configuring block settings
tr: Blok ayarlarını yapılandırma
