Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Tag
uk: Теґ

en: User ID
uk: ID користувача

en: configure
uk: налаштувати

en: User Id
uk: ID користувача

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Social
uk: Суспільний

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Configuring block settings
uk: Налаштовування параметрів блоку
