Instagram Block (8.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User ID
pt: ID do usuário

en: About
pt: Sobre

en: User id
pt: Id de usuário

en: Uses
pt: Usos

en: Access Token
pt: Token de Acesso

en: Configuring block settings
pt: Configurando blocos
