Instagram Feeds (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Author
is: Høvundur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Published
is: Útgivið

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Permalink
is: Permaleinki
