Instagram Feeds (2.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj
