Instagram Feeds (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Published
ru: Опубликовано

en: Authored by
ru: Автор

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Avatar
ru: Аватар

en: Caption
ru: Подпись

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: not set
ru: не установлено

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ru: Укажите конечное место сохранения файлов. Личное хранилище файлов занимает больше ресурсов, чем общедоступное, но позволяет ограничить доступ к файлам только данным полем.

en: <em>Edit @type</em> @title
ru: <em>Редактирование </em> @title <em>(@type)</em>

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
ru: Это поле поддерживает токены. @browse_tokens_link

en: Media entity name
ru: Название медиа-сущности
