Instagram Feeds (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
