Instagram Feeds (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক

en: <em>Edit @type</em> @title
bn: <em>@type সম্পাদনা করুন</em> @title
