Instagram Feeds (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Published
gl: Publicado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Media
gl: Medios

en: Caption
gl: Lenda

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title
