Instagram Feeds (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
