Instagram Feeds (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
