Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored by
ast: Fechu por
