Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: Media
bg: Медия

en: Apply
bg: Търси
